Омельник

Омельницька амбулаторія була збудована в 50-х роках  минулого століття і включала в себе дві окремо розташовані дерев’яні споруди ( фінські будиночки ),обкладені цеглою. В приміщеннях були відсутні водопровід, каналізація та туалет. Внутрішнє оздоблення являло  собою побілені крейдою гіпсокартонові стіни з зовнішньою відкритою електропроводкою ,зі старими меблями і старим медичним обладнанням.

В 2008 році керівництвом Кременчуцької районної державної адміністрації було виділено біля 200 тис. гривень і розпочато перший етап реконструкції амбулаторії. Були з’єднані два окремих приміщення, розширена загальна площа, повністю замінені дерев’яні конструкції на даху та змонтована покрівля із металопрофілю .

В грудні 2012 року розпочався другий етап реконструкції. Було зроблено перепланування всіх приміщень будівлі .замінені всі вікна та двері, повністю змонтовано нову систему опалення, тощо. Були виконані ремонтні та оздоблювальні роботи на площі біля 120 кв.м.

В 2016 році розпочався завершальний третій етап ремонтних робіт. Було завершено реконструкцію всіх приміщень амбулаторії, прокладена каналізація, підведене водопостачання, зроблена витяжна вентиляція, утеплені зовнішні стіни, окремо побудована газогенераторна тощо.

Та на якщо на будівництво і реконструкцію кошти були виділені державою, то на внутрішнє облаштування коштів не було . Тоді ми звернулись до наших фермерів, приватних підприємців, директорів промислових підприємств, депутатів з проханням про допомогу. За місяць спонсори придбали меблі, медичне обладнання, господарчий інвентар, тощо на суму біля 100 тис. гривень. В амбулаторії зроблені належні умови для лікування хворих та роботи медичних працівників.

Прийом в амбулаторії ведуть сімейний лікар та лікар-стоматолог. Працюють фізіотерапевтичний, педіатричний , оглядовий кабінети, лабораторія, палати денного стаціонару та аптека .