Новогалещинська АЗПСМ знаходиться за адресою: Полтавська обл., Козельщинський р-н., смт. Нова Галещина, вул.Садова 4. Заклад надає первинну медико – санітарну допомогу згідно атестованого сертифікату.
Завідувач амбулаторії – Щепаченко Олександр Олександрович сімейний лікар 2 категорії, зі стажем роботи 7,5 років.
Сімейний лікар – Старушко Ірина Василівна, без категорії, зі стажем роботи 2 роки 8 місяців.
Медичні сестри загальної практики сімейної медицини:
Тристан Тетяна Олексіївна має вищу кваліфікаційну категорію.
Шийка Любов Андріївна має вищу кваліфікаційну категорію.
Байбуз Оксана Володимирівна має вищу кваліфікаційну категорію.
Чаричанська Наталія Володимирівна має першу кваліфікаційну категорію.
З 2008 року наш заклад розпочав роботу,як сімейна амбулаторія. Головне в нашій роботі – медична допомога на первинному рівні,яка є доступною,якісною та безкоштовною.
Реконструкція нашого медичного закладу з капітальним ремонтом розпочалася в 2016 році за допомогою Новогалещинської селищної ради та Біланівського ГЗК.
Амбулаторія працює за шестиденним робочим тижнем з 8.00 до 18.00 год.,вихідний – неділя.
Маємо нові окремі просторі кабінети з сучасним медичним обладнанням, яке відповідає сучасним вимогам. Кабінети сімейного лікаря,кабінет щеплення, денний стаціонар на 10 ліжок, кабінет онкопрофогляду,дитяча консультація, реєстратура, долікарський кабінет. Будівля опалюється газом,проведена вода та каналізація, в приміщенні амбулаторії є бойлер для нагрівання води.
Для зручності в роботі маємо проведений інтернет, комп’ютери, принтери.
Для надання першої допомоги маємо: дефібрилятор, тредекс, моніторинг АТ, електрокардіографи,сучасні вимірювальні ваги для дорослих та дітей,ростомір, глюкометр. Для обслуговування викликів маємо автомобіль ВАЗ 2107. Для транспортування та збереження холодового ланцюга маємо термоконтейнери та нові холодильники.

Адреса:  Полтавська обл., Козельщинський р-н, смт. Нова Галещина, вул. Садова, буд.4

Телефон реєстратури: (05342) 9-73-80,

Телефон завідувача:(095) 507 03 65

Завідувач: Щепаченко Олександр Олександрович

Графік роботи:

в будні – з 8.00 до 18.00

в суботу з 8.00 до 13.00

вихідний – неділя

Виклики лікарів додому реєструються:

в будні – з 8.00 до 14.00

в суботу – з 8.00 до 11.00

В амбулаторії:

– лікувально-профілактичний підрозділ з наступними кабінетами: маніпуляційним, щеплень, фізіотерапевтичним, а також стерилізаційною;

– денний стаціонар на 10 ліжок.

В амбулаторії ведеться прийом дитячого, і дорослого населення за спеціальностями:

– загальна практика-сімейна медицина;

Прийом здійснює:

Щепаченко Олександр Олександрович Лікар загальної практики – сімейний лікар Освіта: повна вища. Закінчив ВДНЗУ «УМСА» в 2011р. Загальний стаж медичної практики: – 10 років, на посаді сімейного лікаря – 7 років. Кваліфікаційний рівень: друга кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Загальна практика-сімейна медицина». Адреса здійснення медичної практики лікаря: Новогалещинська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини Контактний телефон: (095) 507 03 65 email:  ng97380@ukr.net
Старушко Ірина Василівна Лікар загальної практики – сімейний лікар Освіта: повна вища. Закінчила ВДНЗУ «УМСА» в 2016 р. Загальний стаж медичної практики: 2 роки, на посаді сімейного лікаря 2 р. Кваліфікаційний рівень: Адреса здійснення медичної практики лікаря:  Новогалещинська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини Контактний телефон: (096) 393 87 75 email:  ng97380@ukr.net