Недогарки

     Недогарківська АЗПСМ знаходиться за адресою: Полтавська обл., Кременчуцький р-н., с. Недогарки,вул.Приморська 154-в. Заклад надає первинну медико — санітарну допомогу згідно атестованого сертифікату.

      Завідувач амбулаторії  — Гулий Сергій Васильович сімейний лікар 1 категорії, зі стажем роботи 35 років.

      Лікар педіатр – Носенко Валентина Олексіївна лікар вищої категорії, зі стажем роботи 32 роки.

       Медичні сестри загальної практики сімейної медицини:

Данилейко Лариса Іванівна має вищу кваліфікаційну категорію.

Супрун Марія Миколаївна має вищу кваліфікаційну категорію.

Супрун Любов Михайлівна має вищу кваліфікаційну категорію.

Кунцевич Ірина Миколаївна має першу кваліфікаційну категорію.

      З 2008 року наш заклад розпочав роботу,як сімейна амбулаторія. Головне в нашій роботі – медична допомога на первинному рівні,яка є доступною,якісною та безкоштовною.

     Реконструкція нашого медичного закладу з капітальним ремонтом розпочалася в 2012році та закінчилася в 2015 році за допомогою Недогарківської сільської ради та спонсорів села.

     Амбулаторія працює за шестиденним робочим тижнем з 8.00 до 18.00 год.,вихідний —  неділя.

     Маємо нові окремі просторі кабінети з сучасним медичним обладнанням, яке відповідає сучасним вимогам.Кабінет сімейного лікаря,лікаря педіатра,кабінет щеплення, денний стаціонар на 6 ліжок, кабінет онкоогляду, лабораторія, кабінет стоматолога, реєстратура, аптечний пункт, туалет. Будівля опалюється газом,проведена вода та каналізація, в приміщенні амбулаторії є бойлер для нагрівання води.

      Для зручності в роботі маємо проведений інтернет, комп’ютери, принтери.   

     Для  надання першої допомоги маємо: дефібрилятор, традекс,  моніторинг АТ, електрокардіографи,сучасні вимірювальні ваги для дорослих та дітей. Для обслуговування викликів маємо автомобіль УАЗ. Для транспортування та збереження холодового ланцюга маємо термоконтейнери та новий холодильник.

      Маємо можливість з усіма бажаючими скласти декларацію.