Галещина

     Новогалещинська АЗПСМ знаходиться за адресою: Полтавська обл., Козельщинський р-н., смт. Нова Галещина, вул.Садова 4. Заклад надає первинну медико — санітарну допомогу згідно атестованого сертифікату.

      Завідувач амбулаторії  — Щепаченко Олександр Олександрович сімейний лікар 2 категорії, зі стажем роботи 7,5 років.

      Сімейний лікар – Старушко Ірина Василівна, без  категорії, зі стажем роботи 2 роки 8 місяців.

       Медичні сестри загальної практики сімейної медицини:

Тристан Тетяна Олексіївна має вищу кваліфікаційну категорію.

Шийка Любов Андріївна має вищу кваліфікаційну категорію.

Байбуз Оксана Володимирівна має вищу кваліфікаційну категорію.

Чаричанська Наталія Володимирівна має першу кваліфікаційну категорію.

      З 2008 року наш заклад розпочав роботу,як сімейна амбулаторія. Головне в нашій роботі – медична допомога на первинному рівні,яка є доступною,якісною та безкоштовною.

     Реконструкція нашого медичного закладу з капітальним ремонтом розпочалася в 2016 році за допомогою Новогалещинської селищної  ради та Біланівського ГЗК.

     Амбулаторія працює за шестиденним робочим тижнем з 8.00 до 18.00 год.,вихідний —  неділя.

     Маємо нові окремі просторі кабінети з сучасним медичним обладнанням, яке відповідає сучасним вимогам. Кабінети сімейного лікаря,кабінет щеплення, денний стаціонар на 10 ліжок, кабінет онкопрофогляду,дитяча консультація, реєстратура, долікарський кабінет. Будівля опалюється газом,проведена вода та каналізація, в приміщенні амбулаторії є бойлер для нагрівання води.

      Для зручності в роботі маємо проведений інтернет, комп’ютери, принтери.   

     Для  надання першої допомоги маємо: дефібрилятор, тредекс,  моніторинг АТ, електрокардіографи,сучасні вимірювальні ваги для дорослих та дітей,ростомір, глюкометр. Для обслуговування викликів маємо автомобіль ВАЗ 2107. Для транспортування та збереження холодового ланцюга маємо термоконтейнери та нові холодильники.